26 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie ostatniego roku szkolnego -2025/2026 w SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MŁODYCH EKOLOGÓW W CZELINIE. O godz. 7.45 uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły uczestniczyli we Mszy Św. odprawionej w kościele przez ks. proboszcza Marka Szczuckiego.
Po Mszy Św. wszyscy udali się do szkoły, gdzie po raz ostatni przed oficjalnym zamknięciem naszej SZKOŁY odbył się uroczysty apel, w czasie którego pożegnano ostatnich absolwentów, wręczono podziękowania rodzicom wspierającym przez lata naszą szkołę, podziękowano pani dyrektor Marzennie Obolewicz, nauczycielom i pracownikom obsługi szkoły za ich wieloletnią pracę umożliwiającą funkcjonowanie placówki.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali upominki a ich rodzice listy gratulacyjne.
Zapraszamy do galerii zdjęć!
film_polonez: 20260626_090448.mp4
film_szpaler pożegnalny: koniec_Czelin.mp4